Durmaksızın İşleyen Bir Makine – Business Continuity As A Service

Sektörde oluşabilecek sağlıklı ve sıkı bir rekabet ortamı işini hakkıyla yapan her firma tarafından arzu edilen bir durumdur. Bu ortam uzun vadede rekabette kalabilen firmalar arasındaki teknik farkları azaltarak ufak detayların büyük farklar yaratmasına yol açar.

Bu sayede hem ulusal anlamda sektörün hem de firmaların hacmi büyür ve rekabet uluslararası arenaya taşınır.

vMind | Indeed Identity Webinar

"vMind ve Indeed Identity Türkiye pazarında en çok ihtiyaç duyulan noktalardan biri olan doğru lisanlama ve etkin yöntemlerle beraber sunulan hesap yönetimleri ürünleri için güçlerini birleştirdi.

Geçen ay ilkini gerçekleştirdiğimiz webinarımızda bu ortaklıkla beraber şirketlere ne gibi avantajlar sağladığımızı ve vMind ve Indeed Identity´nin beraber sunduğu tüm ürünleri ayrıntılarıyla anlatmıştık. Online toplantımızın sizin için hazırladığımız özetini dinlemek için videoyu izleyebilirsiniz."

Yeni Indeed CM 6.2 sürümü, PKI´nin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor

Son sürümden bu yana Indeed Sertifika Yönetimi (Indeed CM) yazılımına bir dizi yeni işlev ekledik. vMind ile sizlere bu yepyeni özellikler arasında "panelimizi”, Windows kayıt defterini ve Windows “Hello for Business” için sertifika verme desteğini sunuyoruz.

Var olan özelliklerdeki mevcut işlevselliklerde de bir kısım geliştirmeler de eklendi. Örneğin, artık akıllı kart sertifikalarını yalnızca verildikleri sırada değil, aynı zamanda bir güncelleme sonrasında da izleme imkanına sahip olacaksınız. Yazımızda tüm değişiklikler ve geliştirmeler hakkında detaylı bir raporu sizler için toparladık.

Yeni Çağa Adım Atın

Dijital alanlardaki değişim süreçleri, her yerde olduğu gibi, şirketlerin de ihtiyaçları ile yeni zorluklar ve bu zorluklarla başa çıkamayan eski yazılımlar arasında bir duvar örmeye devam ediyor. Buna örnek olarak son yıllarda gelişimini hızlandıran dijital PKI yönetimleri, son kullanıcı için hala anlaşılması ve kullanılması zor yapı olma özelliğini barındırıyor. Ancak bu özellik, PKI’ların bir o kadar da son derece etkili sistemlerden biri olduğunu ve gelişen her şirket için kullanılması gereken bir altyapı olma özelliğini değiştirmiyor.

Farkında olduğumuz bilgi güvenliği risklerinin yanı sıra, PKI yönetimi için de eskide kalmış veya artık desteklenmeyen yazılımların kullanılması, ileride kullanılacak sistemlerin yeteneklerini de sınırlandırmakta. Çünkü yeni akıllı kart türleri piyasaya sürüldükçe, bunları izleyen yeni algoritmalar de oluşturuluyor ve bu algoritmalar için yeni yabancı yazılım ve işletim sistemleri, eski yazılımların yerine geçecek ve eski sistemlerle uyumsuzluk yaratacaktır.

vMind bu sene de zirveye oynuyor!

IT hizmetlerinde ve bulut üzerinde veri saklama, işleme ve yönetmede 20 yılı aşkın tecrübeli uzmanlarıyla 2013 yılından beri Türkiye’nin en büyük kurumlarıyla çeşitli projelerde çalışmış olan vMind’ın büyümesi yine hız kesmedi. Bilişim 500 listelerinde 2019 performansıyla 2018’den ileriye yol alan firmamız, çeşitli kategorilerde de zirveye oynamaya devam ediyor.

Geçen seneki cirosunun üstüne koymayı başaran vMind burada genel listelerde de tırmanışını sürdürdü. İlk 150 şirket arasına girmeyi başaran vMind, hizmet sunan ve direk donanım ve ürün satışı yapan firmalar göz önüne alındığında sektörde ön plana çıkmayı bu sene de başardı.

Geleceğin Teknolojisi artık
Erişilebilir oldu!

Birden fazla dijital sertifikayı dijital olarak yöneten hemen hemen bütün şirketlerin altyapı yöneticileri PKI (Açık Anahtar Altyapısı) performansını yükseltebilmek için çeşitli yollar aramak zorunda kalıyor.

Bu noktada dikkatlerden kaçan en ufak bir ayrıntı bile iş akışını derinden şekilde sarsabilir. Bununla birlikte, eskiden beri süregelen PKI görünürlük eksikliği de geliştirilmesi gereken bir nokta olmaya devam ediyor.

ISO ve KVKK uyumluluk süreçlerinizde yanınızdayız!

ISO 27001 belgesi, Uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından hassas şirket bilgilerini güvende tutma yönetimlerini düzenlemeye yönelik tasarlanmış bir sistematiktir. Bu belge “Bir risk yönetimi sürecini kullanan şirketlerdeki insanları, süreçleri ve BT sistemlerini tanımlar.

Ayrıca standarttır ve herhangi bir belirli ürünün veya aracın reklamını yapmaz, kapsamlı ve ayrıntılı uyum kontrol listesi sunar.”

Karmaşıklıktan yeni düzene:
Ayrıcalıklı Hesap Yönetimleri (PAM)

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin siber güvenliği artırmaya ihtiyaç duymadığını kabul etmek oldukça büyük bir yanılgı olabilmektedir. Tam tersine aktif olarak büyüyen, iş yapan ve müşterilerine hizmet sağlayan firmaların hepsi, hacker’ların radarına girmeye yeterli.

Bu hackerlar, KOBİ´lerin siber güvenlik açıklarından faydalanmak için adeta fırsat beklemekte ve minimum çabayla haksız kazançlarını elde etmenin peşindedirler

Indeed Identity ve vMind, Türkiye pazarı için güçlerini birleştirdi

vMind’ın Türkiye ve EMEA bölgesinde lider bilişim şirketi kimliği hem içeride, hem de yurtdışında yaptığı ortaklıklarla güç kazanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Singapur ve Litvanya’nın önde gelen siber güvenlik ve IT güvenlik şirketi Indeed Identity ile imzaladığımız ayrıcalıklı dağıtım ve hizmet anlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

vMind ile başarı hikayenizi yazmak için siz de yerinizi ayırtın!

Virüsle sarsıldığımız ve evlerimizden dışarı adım atmamaya çalıştığımız bu günlerde takip ettiğimiz en önemli haberlerden biri de şüphesiz ekonomi oldu.

Hem toplumsal hayatın devamlılığı için hem de her bireyin kendi devamlılığını sağlayabilmesin de etken olan ekonomik aktivitelerin bütün bu olumsuz koşullarda dahi ayakta durabilmesi, hepimiz için büyük önem taşımakta.

Bilişim 500 "Barındırma/Yönetim/Bulut" Kategorisinde 1. Olduk.

Bizlere bu yolda koşulsuz güvenen tüm iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ederiz. Daha iyisi için büyük bir keyifle, gururla ve azimle çalışacağız!

META Bölgesi (Middle East, Turkey & Africa) Kanal Proje Ödülü vMind´ın!

Gururluyuz! “Modernize” ilkemizle tasarladığımız projemizden biri; EMEA Summit Madrid’te META bölgesi yılın kanal proje ödülüne layık görüldü.

IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017

3 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının buluştuğu portvMind çözümümüzden bahsettik.IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017 eventine gösterilen yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ederiz! Genel müdürümüz Volkan DUMAN ve Edenred Seda AKTAŞ ´ın değerli...

portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!

Konveyör "portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!" Artık konveyör Platform, Disaster as a service ile ERP sistemleri ve bunun dışındaki tüm sistemlerini çok daha kolay , güvenilebilir bir şekilde yönetiyor.

4 Farklı Lokasyon ve Dünyanın en iyi alt yapıları birleşti ve artık "PortvMind" yayında!

4 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının, en yeni çözümlerinden faydalamak ister misiniz? Peki, tüm bunları maliyetlerinizi düşürerek ve riskinizi azaltarak da yapabileceğimizi biliyor musunuz?...

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN