vMind bir kez daha Bilişim 500 Hizmet Sağlayıcı Bulut 1.si!

vMind, Bilişim 500 Türkiye 2020 araştırma sonuçlarına göre “Türkiye Merkezli Üretici Bulut Hizmeti” kategori birincisi olmuştur.

Indeed PAM 2.4:Siber Güvenliğin Geleceğine Giden En Hızlı Yol

Indeed PAM çözümü - Privileged Access Manager-, en yeni siber güvenlik trendlerini yakalamaya devam ediyor. Müşterilerimizin gelişmiş ve kullanıcı dostu ayrıcalıklı erişim yönetiminden yararlanabilmeleri için Indeed ürünleri her geçen gün güncellenmeye devam ediliyor. Bu yazıda size Indeed PAM’ın en son sürümü 2.4´ü ve yeni özelliklerini anlatacağız:

PAM ile Aktivite ve Olayları Kayıt Altına Alın

Küresel trendler günümüzde pek çok şirket için tüm iş süreçlerinin dijitalleşmesi ve güncellenmesi gerekliliğini doğurdu. Dijital ekonomi, otomasyon ve bilişim ile iş yapış şekillerinde operasyonel verimlilik, sağlıklı karar verme kapasitesi, yeni pazar aktivitelerinin sorunsuz halledilmesi ve üstün kalite hizmet sunabilmek gibi çeşitli avantajlara ulaşmak elzem hale geldi.

PAM ve AccMan ile En Güvenli Uzaktan Erişim İmkanına Ulaşın

Son kararların ardından kapanma günlerinin tekrar hayatımıza girmesiyle, evden çalışma yöntemleri artık tamamen yeni iş yapış şeklimiz haline geldi. Peki bu yeni düzende iş akışımızı nasıl en optimum seviyede tutabilir ve aynı anda siber güvenlik saldırılarına ve tehditlerine karşı kendimizi nasıl koruyabiliriz?

PAM Uygulamaları - Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi PAM, siber güvenliğin en önemli parçalarından birini oluşturuyor.

Önümüzdeki yıllarda PAM pazarının hızla büyümeye devam edeceği öngörülürken, PAM uygulaması Türkiye´deki birçok şirket için öncelik sıralamasında öne çıkmaya başladı bile.

Indeed Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) - Lisanlama Modelleri

Bu lisanslar, kullanıcı lisansları ile birlikte tahsis edilmektedir.

Organizasyon içerisinde yer alan ağ ekipmanı ve sunucularına hizmet veren 7 sistem yöneticisi konumlandırılmıştır. Kaynak sayısı 100´ü geçmemelidir. Firma içerisinde sayısı 3’ü geçmemek üzere alt-yüklenici olarak çalışan kişi ve kurumlar da aynı sunuculara bağlanarak bu hizmetlerden faydalanabilir.

16 Şubat İnovasyon Günü

16 Şubat dünyada İnovasyon Günü olarak anılıyor. Teknolojinin tüm olanaklarını yarınlar için seferber etmenin, bugünkü emeğimizin fikirlerimizle buluştuğunda ortaya çıkabilecek tüm güzelliklerden faydalanabilmenin günü.

Bilgi teknolojileri alanında çalışan vMind ailesi olarak biz de yaratıcılığımızı süreklilikle harmanlayarak bu gayemize ulaşabilmek için sadece 1 gün ya da 1 yıl değil; kurulduğumuz günden bu yana her gün ve durmaksızın hem teknolojinin sınırlarını hem de kendi sınırlarımızı sonuna kadar zorluyoruz. Kendi alanımızda en yeni teknolojileri sunmak, verdiğimiz hizmetleri her geçen gün yenilemek, çözüm ortaklarımıza daima daha iyisini önerebilmek vMind ailesi olarak en büyük gayemiz.

PKI Otomasyon Avantajları Artık Size Çok Yakın!

İş hayatımızı büyük bir hızla değiştiren dijitalleşme süreçleri, otomasyonlara olan ihtiyacı artarak devam ettirmekte. Bu dönemde, PKI süreçleri de ihtiyaç duyulan otomasyonlardan biri haline geliyor.

Her yıl, dağıtılmış altyapıya sahip büyük kuruluşlar; Sertifika Yetkililerinin operatörleri ve yöneticilerine, dijital sertifikalara, akıllı kartlara ve akıllı kart okuyucularına giderek daha fazla ihtiyaç duyuyor.

vMind Fortune Turkey Kasım Sayısında

Hedefini “global bir marka hâline gelebilmek” olarak belirleyen portvMind, istikrarla büyümeye devam ediyor.

4 4´lük yeni sürüm Indeed AccMan 8.0

Indeed AccMan´nin temel taşı, kimlik doğrulama ve yönetim sunucusudur. Yeni versiyonda bu sunucu web uygulamasına dönüştürüldü.

Bu geçiş ile beraber modern kimlik doğrulama görevlerinin daha verimli bir şekilde ele alınmasını sağlayabilecek, yük dengelemeli hataya dayanıklı ve yüksek performanslı sunucu kümelerinin dağıtımını ise artık web geliştirmeden gelen endüstriyel yaklaşımlar kullanılarak gerçekleştirebileceğiz.

Indeed PAM 2.3: Kapsamlı Siber Güvenlik

Yeni sürümde, “Indeed Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi’nin -Privileged Access Manager’ın” işlevselliğini arttırmaya devam ediyoruz.

Indeed PAM´ı daha da işlevsel ve kullanışlı bir yönetim aracı yapabilmek için yeni önemli erişim kontrol özellikleri, genişletilmiş kullanıcı oturumu yönetimi seçenekleri ve bir dizi farklı senaryo seçenekleri için geliştirilmiş yeni model kullanıcı deneyimi eklendi.

Durmaksızın İşleyen Bir Makine – Business Continuity As A Service

Sektörde oluşabilecek sağlıklı ve sıkı bir rekabet ortamı işini hakkıyla yapan her firma tarafından arzu edilen bir durumdur. Bu ortam uzun vadede rekabette kalabilen firmalar arasındaki teknik farkları azaltarak ufak detayların büyük farklar yaratmasına yol açar.

Bu sayede hem ulusal anlamda sektörün hem de firmaların hacmi büyür ve rekabet uluslararası arenaya taşınır.

vMind | Indeed Identity Webinar

"vMind ve Indeed Identity Türkiye pazarında en çok ihtiyaç duyulan noktalardan biri olan doğru lisanlama ve etkin yöntemlerle beraber sunulan hesap yönetimleri ürünleri için güçlerini birleştirdi.

Geçen ay ilkini gerçekleştirdiğimiz webinarımızda bu ortaklıkla beraber şirketlere ne gibi avantajlar sağladığımızı ve vMind ve Indeed Identity´nin beraber sunduğu tüm ürünleri ayrıntılarıyla anlatmıştık. Online toplantımızın sizin için hazırladığımız özetini dinlemek için videoyu izleyebilirsiniz."

Yeni Indeed CM 6.2 sürümü, PKI´nin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor

Son sürümden bu yana Indeed Sertifika Yönetimi (Indeed CM) yazılımına bir dizi yeni işlev ekledik. vMind ile sizlere bu yepyeni özellikler arasında "panelimizi”, Windows kayıt defterini ve Windows “Hello for Business” için sertifika verme desteğini sunuyoruz.

Var olan özelliklerdeki mevcut işlevselliklerde de bir kısım geliştirmeler de eklendi. Örneğin, artık akıllı kart sertifikalarını yalnızca verildikleri sırada değil, aynı zamanda bir güncelleme sonrasında da izleme imkanına sahip olacaksınız. Yazımızda tüm değişiklikler ve geliştirmeler hakkında detaylı bir raporu sizler için toparladık.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ