vMind bu sene de zirveye oynuyor!

IT hizmetlerinde ve bulut üzerinde veri saklama, işleme ve yönetmede 20 yılı aşkın tecrübeli uzmanlarıyla 2013 yılından beri Türkiye’nin en büyük kurumlarıyla çeşitli projelerde çalışmış olan vMind’ın büyümesi yine hız kesmedi. Bilişim 500 listelerinde 2019 performansıyla 2018’den ileriye yol alan firmamız, çeşitli kategorilerde de zirveye oynamaya devam ediyor.

Geçen seneki cirosunun üstüne koymayı başaran vMind burada genel listelerde de tırmanışını sürdürdü. İlk 150 şirket arasına girmeyi başaran vMind, hizmet sunan ve direk donanım ve ürün satışı yapan firmalar göz önüne alındığında sektörde ön plana çıkmayı bu sene de başardı.

Geleceğin Teknolojisi artık
Erişilebilir oldu!

Birden fazla dijital sertifikayı dijital olarak yöneten hemen hemen bütün şirketlerin altyapı yöneticileri PKI (Açık Anahtar Altyapısı) performansını yükseltebilmek için çeşitli yollar aramak zorunda kalıyor.

Bu noktada dikkatlerden kaçan en ufak bir ayrıntı bile iş akışını derinden şekilde sarsabilir. Bununla birlikte, eskiden beri süregelen PKI görünürlük eksikliği de geliştirilmesi gereken bir nokta olmaya devam ediyor.

ISO ve KVKK uyumluluk süreçlerinizde yanınızdayız!

ISO 27001 belgesi, Uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından hassas şirket bilgilerini güvende tutma yönetimlerini düzenlemeye yönelik tasarlanmış bir sistematiktir. Bu belge “Bir risk yönetimi sürecini kullanan şirketlerdeki insanları, süreçleri ve BT sistemlerini tanımlar.

Ayrıca standarttır ve herhangi bir belirli ürünün veya aracın reklamını yapmaz, kapsamlı ve ayrıntılı uyum kontrol listesi sunar.”

Karmaşıklıktan yeni düzene:
Ayrıcalıklı Hesap Yönetimleri (PAM)

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin siber güvenliği artırmaya ihtiyaç duymadığını kabul etmek oldukça büyük bir yanılgı olabilmektedir. Tam tersine aktif olarak büyüyen, iş yapan ve müşterilerine hizmet sağlayan firmaların hepsi, hacker’ların radarına girmeye yeterli.

Bu hackerlar, KOBİ´lerin siber güvenlik açıklarından faydalanmak için adeta fırsat beklemekte ve minimum çabayla haksız kazançlarını elde etmenin peşindedirler

Indeed Identity ve vMind, Türkiye pazarı için güçlerini birleştirdi

vMind’ın Türkiye ve EMEA bölgesinde lider bilişim şirketi kimliği hem içeride, hem de yurtdışında yaptığı ortaklıklarla güç kazanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Singapur ve Litvanya’nın önde gelen siber güvenlik ve IT güvenlik şirketi Indeed Identity ile imzaladığımız ayrıcalıklı dağıtım ve hizmet anlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

vMind ile başarı hikayenizi yazmak için siz de yerinizi ayırtın!

Virüsle sarsıldığımız ve evlerimizden dışarı adım atmamaya çalıştığımız bu günlerde takip ettiğimiz en önemli haberlerden biri de şüphesiz ekonomi oldu.

Hem toplumsal hayatın devamlılığı için hem de her bireyin kendi devamlılığını sağlayabilmesin de etken olan ekonomik aktivitelerin bütün bu olumsuz koşullarda dahi ayakta durabilmesi, hepimiz için büyük önem taşımakta.

Bilişim 500 "Barındırma/Yönetim/Bulut" Kategorisinde 1. Olduk.

Bizlere bu yolda koşulsuz güvenen tüm iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ederiz. Daha iyisi için büyük bir keyifle, gururla ve azimle çalışacağız!

META Bölgesi (Middle East, Turkey & Africa) Kanal Proje Ödülü vMind´ın!

Gururluyuz! “Modernize” ilkemizle tasarladığımız projemizden biri; EMEA Summit Madrid’te META bölgesi yılın kanal proje ödülüne layık görüldü.

IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017

3 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının buluştuğu portvMind çözümümüzden bahsettik.IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017 eventine gösterilen yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ederiz! Genel müdürümüz Volkan DUMAN ve Edenred Seda AKTAŞ ´ın değerli...

portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!

Konveyör "portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!" Artık konveyör Platform, Disaster as a service ile ERP sistemleri ve bunun dışındaki tüm sistemlerini çok daha kolay , güvenilebilir bir şekilde yönetiyor.

4 Farklı Lokasyon ve Dünyanın en iyi alt yapıları birleşti ve artık "PortvMind" yayında!

4 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının, en yeni çözümlerinden faydalamak ister misiniz? Peki, tüm bunları maliyetlerinizi düşürerek ve riskinizi azaltarak da yapabileceğimizi biliyor musunuz?...

Pantone Creative ile başarı hikayelerimizi çekmeye devam ediyoruz!

EKU Fren Balata ERP Sistemi portvMind Platform as a Service çözümü ile artık çok daha güvenli ve yüksek performanslı! Yakında bir çok başarı hikayemiz, yenilenen portvMind.com.tr adresinde!

vMind Yoğun Online İşlem Gereksinimi Duyan Şirketlere EMC Çözümleriyle Örnek Projeler Üretiyor.

Edenred Türkiye, 24.000’i aşkın kurumsal müşterisiyle, 600.000 kullanıcısına, 40.000’i aşkın üye işyeri ile hizmet vermekte olan dev bir ödeme organizasyonu. 600.000 kullanıcı öğle yemeklerini Ticket Restorant kartlarıyla yemekte.

vMind Dünyaya 7×48 hizmet veriyor

Kurumların teknoloji ihtiyaçlarını 20 yıllık deneyimli kadrosuyla karşılayan ve kendisini yeni nesil IT entegratörü olarak konumlandıran vMind, hizmetlerini uluslararası seviyeye taşıyarak; farklılaşan yeni ihtiyaçlara yönelik hizmetlerini ve başarısının sırrını açıkladı.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN