vMind ile başarı hikayenizi yazmak için siz de yerinizi ayırtın!

Virüsle sarsıldığımız ve evlerimizden dışarı adım atmamaya çalıştığımız bu günlerde takip ettiğimiz en önemli haberlerden biri de şüphesiz ekonomi oldu. Hem toplumsal hayatın devamlılığı için hem de her bireyin kendi devamlılığını sağlayabilmesin de etken olan ekonomik aktivitelerin bütün bu olumsuz koşullarda dahi ayakta durabilmesi, hepimiz için büyük önem taşımakta.

Bilişim 500 "Barındırma/Yönetim/Bulut" Kategorisinde 1. Olduk.

Bizlere bu yolda koşulsuz güvenen tüm iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ederiz. Daha iyisi için büyük bir keyifle, gururla ve azimle çalışacağız!

META Bölgesi (Middle East, Turkey & Africa) Kanal Proje Ödülü vMind´ın!

Gururluyuz! “Modernize” ilkemizle tasarladığımız projemizden biri; EMEA Summit Madrid’te META bölgesi yılın kanal proje ödülüne layık görüldü.

IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017

3 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının buluştuğu portvMind çözümümüzden bahsettik.IDC Cloud & DataCenter Roadshow 2017 eventine gösterilen yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ederiz! Genel müdürümüz Volkan DUMAN ve Edenred Seda AKTAŞ ´ın değerli...

portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!

Konveyör "portvMind ile artık sadece işimize adapte oluyoruz!" Artık konveyör Platform, Disaster as a service ile ERP sistemleri ve bunun dışındaki tüm sistemlerini çok daha kolay , güvenilebilir bir şekilde yönetiyor.

4 Farklı Lokasyon ve Dünyanın en iyi alt yapıları birleşti ve artık "PortvMind" yayında!

4 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimizde kullanmış olduğumuz dünyanın en iyi markalarının, en yeni çözümlerinden faydalamak ister misiniz? Peki, tüm bunları maliyetlerinizi düşürerek ve riskinizi azaltarak da yapabileceğimizi biliyor musunuz?...

Pantone Creative ile başarı hikayelerimizi çekmeye devam ediyoruz!

EKU Fren Balata ERP Sistemi portvMind Platform as a Service çözümü ile artık çok daha güvenli ve yüksek performanslı! Yakında bir çok başarı hikayemiz, yenilenen portvMind.com.tr adresinde!

vMind Yoğun Online İşlem Gereksinimi Duyan Şirketlere EMC Çözümleriyle Örnek Projeler Üretiyor.

Edenred Türkiye, 24.000’i aşkın kurumsal müşterisiyle, 600.000 kullanıcısına, 40.000’i aşkın üye işyeri ile hizmet vermekte olan dev bir ödeme organizasyonu. 600.000 kullanıcı öğle yemeklerini Ticket Restorant kartlarıyla yemekte.

vMind Dünyaya 7×48 hizmet veriyor

Kurumların teknoloji ihtiyaçlarını 20 yıllık deneyimli kadrosuyla karşılayan ve kendisini yeni nesil IT entegratörü olarak konumlandıran vMind, hizmetlerini uluslararası seviyeye taşıyarak; farklılaşan yeni ihtiyaçlara yönelik hizmetlerini ve başarısının sırrını açıkladı.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN