Durmaksızın İşleyen Bir Makine – Business Continuity As A Service

HER FİRMANIN KABUSU
 

Sektörde oluşabilecek sağlıklı ve sıkı bir rekabet ortamı işini hakkıyla yapan her firma tarafından arzu edilen bir durumdur. Bu ortam uzun vadede rekabette kalabilen firmalar arasındaki teknik farkları azaltarak ufak detayların büyük farklar yaratmasına yol açar. Bu sayede hem ulusal anlamda sektörün hem de firmaların hacmi büyür ve rekabet uluslararası arenaya taşınır.

Dediğimiz gibi, uzun bir süredir rekabet halinde olan firmalar arasındaki olanak farkları çoğunlukla dengelenmiştir, tam olarak bu yüzden de bulunulan konjonktürde aradaki farkı açacak şey zamanın doğru yönetimi ve işleyişteki sürdürülebilirliktir.

Firmalar rekabette bir burun farkıyla öne geçebilmek için hizmet kalitelerini ve taleplere verdikleri cevap sürelerini optimize etmek isterler. Mükemmeliyeti hedefleyen böylesi sistemler için teknik aksaklıklardan dolayı oluşan problemler ustaca tasarlanmış sistemlere gölge düşürebilir, kimi zaman da işin ucu telafi edilemeyecek itibar kayıplarına kadar gidebilir. Eldeki işin en zor kısmını atlattıktan sonra, elde olmayan aksilikler yüzünden bocalayan bir sistem eminiz ki çok sinir bozucudur. Ancak korkacak hiçbir şey yok, verdiğiniz emeğin ve sahip olduğunuz zamanın değerini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden, sistemlerimizi tam da sizin beklentilerinize göre inşa ettik.

HANGİ DİZAYN SİZE DAHA UYGUN?
 

Hayat aksiliklere açık olduğu gibi her zaman da hazırlıklı olanın yanında olmuştur. Her ortamda ve koşulda oluşabilecek kesintiler kritik anlarda size uğrayıp başınızı fazlaca ağrıtabilir. Sizden veya şirketinizden beklenen önemli talepleri en kritik uygulamalarınıza veya verilerinize ulaşamadığınız için yerine getirememek, hem şirketiniz adına hem de sizin adınıza hanenizdeki koca bir olumsuz örnek olarak göze çarpabilir.

vMind olarak şirketinizin rutin bir gününde kolaylıkla altından kalkabileceği bu taleplerin olası bir kesintide birer kabusa dönüşmemesi için buradayız. Bahsettiğimiz bu kesintiler çoğunlukla öngörülemez olduğundan şirket olarak hazırlanamayacağınız bu olumsuzlukları size sunduğumuz Business Continuity as a Service ile rutininize etki etmeyecek şekilde savuşturabilirsiniz.

BCaaS İLE SİZE NELER KATIYORUZ
 

Tutarlılığın ve sürdürülebilirliğin bir hizmetin kalitesini belirleyen en önemli şeylerden olduğunu düşünüyoruz. Düzenli olarak alınan bir hizmetin devamlı olarak kalitesinin değişmesi veya bir standarta oturtulamayışı hizmet sağlayıcı adına son derece olumsuz bir algı yaratır. Müşterileri memnun etmek için vaat edilen ‘’A’’ hizmetini her zaman aynı kalitede sunmalısınız, aksi takdirde talihsiz bir kesinti veya yaşanan teknik bir aksaklık sonucu düzenli olarak sunabildiğiniz bir hizmeti size bağlı olmayan bir nedenden ötürü sunamayışınız kimi zaman telafi edilemeyecek sonuçlar doğurabilir.

vMind olarak sizi sınayan yegâne şeyin kendi kapasiteniz ve işiniz olması gerektiğini düşünüyoruz. Odağı teknoloji olmayan bir şirketin teknik altyapısı üzerinden sınanması bizce pek adil değil. Bu yüzden Business Continuity as a Service’ı sizin için tasarladık. Sunduğumuz bu hizmet programında portvMind’ın üstün altyapısında ihtiyacınız olan bütün uygulamaları ve verileri periyodik olarak yedekliyoruz. Acil durumlarda en güncel yedeğinizi sisteme geri yüklüyor ve her şeyin tekrar erişilebilir halde olmasını sağlıyoruz. İşinizden geri kalmamanız adına 7/24 sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazır bulunan deneyimli bir ekibe sahibiz. Sizden beklenenleri her koşulda verebilmeniz adına vMind olarak buradayız.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ