Geleceğin Teknolojisi artık
Erişilebilir oldu!

Indeed Identity CM ve yeni Dashboard, PKI'yı sizin için görünür kılıyor

Gelecek Teknolojisini Ayağınıza Getirdik

Birden fazla dijital sertifikayı dijital olarak yöneten hemen hemen bütün şirketlerin altyapı yöneticileri PKI (Açık Anahtar Altyapısı) performansını yükseltebilmek için çeşitli yollar aramak zorunda kalıyor. Bu noktada dikkatlerden kaçan en ufak bir ayrıntı bile iş akışını derinden şekilde sarsabilir. Bununla birlikte, eskiden beri süregelen PKI görünürlük eksikliği de geliştirilmesi gereken bir nokta olmaya devam ediyor.

Bu problemleri bitirmek amacıyla sizlere sunduğumuz, modern akıllı kart yönetim sistemleri, yalnızca sertifikalandırılmış akıllı kartların yönetimini değil, aynı zamanda Genel Anahtar Altyapısının genel ve mevcut durumunu analiz etmek için kullanımı kolay araçlar sunmaktadır. Gelin bu teknolojinin en yeni örneklerinden Indeed CM Dashboard ürününü daha yakından tanıyalım.

Indeed Certificate Manager - Sertifika Yönetimi

Yöneticiler ve sistemdeki operatörlerin hizmetine sunulacak bu Dashboard, verilen akıllı kartlar, Sertifika Yetkililerinin sertifikaları, istemci aracıları ve PKI kullanıcıları hakkındaki bilgileri tek bir noktada toplar. Özellikle de merak edilen en güncel PKI durumu hakkındaki bilgileri mümkün olan en hızlı şekilde görmenizi sağlar. Bu sistemde tek bir tıkla rahatlıkla erişebilecekleriniz:

Kaç akıllı kart için güncelleme gerektiği,

CMS'de engellenen kullanıcılar varsa; kaç kullanıcının gizli soru ve cevap opsiyonunu aktifleştirmediği (ki bu, kullanıcıların akıllı kartlarla bazı işlemleri kendi başlarına gerçekleştiremeyeceği anlamına gelir);

Şu anda kaç adet lisans kullanıldığı;

Indeed CM Adminlerinin kullanıcının iş istasyonlarında çalışıp çalışmadığı.

Yöneticiler yüksek öneme sahip bilgilerde bir şeylerin ters gittiğini fark edebilir ve çok kısa sürede önleyici tedbirler alabilir.

CMS tarafından günlüğe kaydedilen çeşitli olaylar arasından en önemlilerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle Indeed Certificate Manager’ın kullanıma hazır mekanizmaları olayları günlüğe kaydeder ve bunları Güvenlik bilgileri ve olay yönetimine (SIEM) aktarır.

Görünürlük, normal kullanıcılar için de işe yarayabilir. Kullanıcılar Indeed Certificate Manager tarafından sunulan self servis arayüzü kullanırken PKI'larını "görebilirler". Basit ve anlaşılır bu kişisel profil arayüzünde mevcut akıllı kartlar ve sertifikalar hakkındaki tüm veriler bulunur.

Yeni bir donanım veya sanal akıllı kart çıkarmaya birkaç tıkla ulaşabilirsiniz. Bu süreç, sertifika şablonu, sertifika yetkilisi, akıllı kart başlatma parametreleri gibi karmaşık eylemlerle kullanıcılarına olabilecek en kolay deneyimi sunar. Aynı zamanda kullanıcıların gerçekleştirdiği her eylem de kayıt altına alınmaya devam edecektir. Ayrıntılı bir olaylar günlüğü ve e-posta bildirimleri, ilgili tüm kişileri bilgilendirecektir.

Şimdiden PKI geleceğinin bir parçası olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve açıklanan tüm senaryoları 20 dakikalık bir demo ile gösterelim.

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

MESAJ DURUMU

Kaydınız başarılı bir şekilde oluşturuldu.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN

PAM KILAVUZU TALEBİ