VDI

Sanal Masaüstü
Altyapısı

VDI

Sanal masaüstü altyapısı (VDI), iyileştirilmiş güvenlik ve merkezi masaüstü yönetimi dahil olmak üzere IT departmanlarına önemli avantajlar sunar. Kullanımı artırmak, yönetilecek konsolların sayısını en aza indirerek yetkinlikleri maksimize etmek ve çalışanların uygulamalara ve verilere erişimlerinde güvende kalmasını sağlamak için kurumların kullanıcı deneyimlerini en iyi seviyeye getirmelerini sağlar.

Sanal masaüstü altyapısı, sanal Windows veya Linux masaüstleri ve çalışanların üretken kalmak için ihtiyaç duydukları uygulamaları sunar. Sunulan sanal masaüstü, 3D CAD mühendislik veya tasarım uygulamaları gibi zorlu uygulamalarda bile yerel olarak kurulmuş bir masaüstü ile aynı görüntüyü ve hissi sunar. Ayrıca, 3D CAD vb. dosyaların bulunduğu ortamı sanal masaüstü altyapısına entegre ederek, büyük dosyalarla çalışırken yüksek bant genişliklerinin kullanılması durumunu ortadan kaldırır.

Sanal masaüstü altyapısı, masaüstü yönetimini basitleştirmek için ince istemcileri (Thin Clients) destekler. İnce istemciler, maliyetleri ve yönetimsel iş yüklerini yerel bir bilgisayara oranla daha azaltır.

Yönetiminizi Kolaylaştırın

Yönetiminizi Kolaylaştırın

Sanal masaüstü altyapısı, uygulamaları, kullanıcı profillerini ve işletim sistemlerini ayrı ayrı katmanlar olarak yönetmenize olanak vererek uygulama ve işletim sistemi yönetimini büyük ölçüde kolaylaştırır. IT departmanları bu teknoloji sayesinde uygulamaları ve masaüstlerini kendi kurumlarından ya da portvMind üzerinden etkili ve güvenli bir biçimde sunabilir.

portvMind, sanal masaüstü altyapısı alanındaki lider çözümler (markalar) ile olan iş ortaklığı sayesinde sanal uygulamalar, masaüstleri, veri Sanal masaüstü altyapısı, portvMind üzerinden sağlandığında IT departmanlarına bulut elastikliğinin avantajlarıyla birlikte Windows uygulamaları ve masaüstleri için kurumsal ölçekte sanal masaüstü altyapı hizmetleri sunma esnekliği sağlar. portvMind üzerinden sağlanan sanal masaüstü altyapısı, IT departmanlarının kaynaklarını talebe bağlı olarak genişletmesine ve daraltmasına olanak verir. Bu esneklik sayesinde yönetim kolaylaşır ve işletmeler sadece kullandıkları kadar ödedikleri için maliyetler azaltılır.

Hemen Deneyin

portVmind'ta sağlanan tamamen işlevsel sanal masaüstü altyapısı ortamını deneyebilir ve nerede olurlarsa olsunlar tüm kullanıcalara, tüm cihazlara sanal uygumaları ve masaüstlerini teslim edebilirsiniz. Bu sayede bulut hizmetlerinin sağladığı basitleştirilmiş dağıtım ve düşük maliyet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hemen Deneyin

MESAJ DURUMU

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

E-BÜLTEN KAYIT DURUMU

E-Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Formda boş veya eksik alanlarınız mevcut.

BİZE KATILIN